k.title

Gastronomia

Nasza baza obejmuje szeroki wachlarz trójmiejskich lokali gastronomicznych. Specjalny filtr pozwalający na sprecyzowanie rodzaju poszukiwanej kuchni umożliwia szybkie odnalezienie restauracji odpowiadającej potrzebom użytkownika. Ponadto zakładka stwarza możliwość uzyskania informacji na temat promocji obowiązujących w poszczególnych lokalach.

k.title

Wydarzenia

Aktualizowana na bieżąco lista wydarzeń odbywających się na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni sprawia, że zarówno mieszkańcy poszukujący sposobu na spędzenie wolnego czasu, jak i osoby odwiedzające Trójmiasto w charakterze turystów nie przegapią żadnego eventu odbywającego się w okolicy. Kalendarz pozwala wyświetlić wydarzenia odbywające się w wybranym dniu, co umożliwia użytkownikom zaplanowanie czasu z odpowiednim wyprzedzeniem.

k.title

Życie nocne

Kluby, puby i dyskoteki – nasza aplikacja uwzględnia lokale rozrywkowe każdego rodzaju, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej grupy miłośników nocnych wrażeń. Oprócz podstawowych informacji na temat każdego lokalu i jego oferty, użytkownicy mogą dowiedzieć się o obowiązujących happy hours i innych promocjach.

Aplikacja „Co dziś”

Aplikacja „Co dziś” to wirtualny przewodnik po trójmiejskiej sferze życia publicznego. Obejmuje świat gastronomii, wydarzenia artystyczne i kulturalne oraz życie nocne. Baza hoteli, korporacji taksówkarskich, aptek oraz kantorów stwarza użytkownikom łatwy dostęp do niezbędnych usług. Wszystkie funkcje zebrane w naszej aplikacji umożliwiają efektywne zaplanowanie czasu oraz swobodne przemieszczanie się po terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Społeczność

Za pośrednictwem Facebooka użytkownicy mogą udostępniać znajomym informacje o interesujących ich lokalach oraz wydarzeniach. Synchronizacja aplikacji z Google Maps pozwala na wyświetlenie na mapie miejsc znajdujących się w najbliższym otoczeniu użytkownika, a także na uzyskanie bezpośrednich wskazówek dotarcia do punktu docelowego.

Korzyści ze współpracy

Umieszczenie lokalu w naszej bazie to nowoczesny sposób na wypromowanie i zareklamowanie Twojej działalności wśród mieszkańców i turystów zwiedzających Trójmiasto. Umieszczając swoje miejsce na naszej mapie masz pewność, że dowie się o nim szersza grupa potencjalnych klientów.

Pobierz za darmo

Apple AppStore
Google Play